Microsoft Dynamics CRM | 6 Gen Global Dynamics İş Ortağı

Müşterileriniz ile ilişkilerinizi güçlendirin

Microsoft Dynamics CRM ilk bağlantıdan itibaren satış ve satış sonrasına dek müşterilerin tam bir görüntüsünü yaratmak için; işletmelerin topladıkları bütün müşteri bilgilerini tek bir yerde birleştirmesini sağlayan araç ve özellikleri sağlayan tam bir müşteri ilişkileri yönetim çözümüdür.

Satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri modülleriyle, Microsoft Dynamics CRM, müşterilerinizle ilişkide olduğunuz her süreçte tutarlı, ölçülebilir iyileştirmeleri harekete geçirmenize yardımcı olur.

Microsoft Dynamics CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşterilerinizi kendilerinden daha iyi tanıyın

– Müşteri davranışını, trendleri ve potansiyel değerini anlayın. Satış ekibiniz, müşterilerin sizinle etkileşim kurma biçimlerinden bağımsız olarak müşteri ilişkileri oluşturmaya ve geliştirmeye hazır olacaktır.

– Müşterilerinizle yapacağınız e-posta etkileşimlerinden görüşler elde edin ve hangi kişilerin yeni fikirlere daha açık olduğunu öğrenin.

– Satın alma sinyallerini belirlemek ve bunlar üzerine harekete geçmek için satış yazılımı ve sosyal medyayı kullanarak daha yüksek kaliteli müşteri adayları oluşturun.

– E-posta, takvim ve Dynamics 365 verilerine dayalı hesaplar ve fırsatlar hakkında daha kesin bilgileri ortaya çıkarın.

Dynamics 365 for Sales kullanmıyor olsalar bile, meslektaşlarınızla kolayca işbirliği yapın ve sohbetleri, etkinlikleri, notları ve satış içeriğini paylaşın.

Müşteri yönetiminde rakiplerinizin önüne geçin

– Satışa daha fazla, yönetime daha az zaman harcayın.

– Satış süreçlerinizi kullanımı son derece kolay bir arabirim ve Microsoft Office’in yerleşik özellikleriyle otomatikleştirerek gelirinizi artırın, üretkenliği yükseltin, temel görüşler edinin ve maliyetleri azaltın.

– Müşterileri ve talepleri bildiğiniz, tercih ettiğiniz araçlarla yöneterek istediğiniz yerden istediğiniz biçimde çalışın.

– Daha kapsamlı etkinleştirme ve aktivasyon yoluyla çalışanları işe alın, iş ortamına alıştırın ve iş ortağı kanalınızı güçlendirin.

– Bağlama dayalı haberler, sosyal veriler ve görev akışları sağlayan zengin mobil uygulamalarla hareket halindeyken istediğiniz yerden, istediğiniz zaman çalışın.

– Süreç otomasyonu ve kılavuzlu satış sürecini kullanarak talepleri daha hızlı kapatmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilin.

Microsoft Dynamics CRM - 6 Gen Global

Microsoft Dynamics CRM

Günümüzün karmaşık iş dünyasında, rekabet avantajını elde etmek eskisinden daha zor olduğu gibi elde tutmak da eskisinden çok daha güçtür. Anında küresel iletişimin ve bilginin elinizin altında olduğu bir dönemde, müşterilerinizin her zaman değişen ihtiyaçlarına ve pazardaki rakiplerinizin sürekli değişen stratejilerine karşı hızlı, bilgili ve güvenli şekilde yanıt verebilme becerisi çok önemlidir. Şirketinizin boyutu ne olursa olsun, başarı müşterilerinizi ve pazarınızı ayrıntılı şekilde anlama becerisi kazandıktan sonra müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında ortaya çıkan fırsatların peşinden koşup koşmamanıza bağlıdır.

Kurumunuzu büyütün

Microsoft Dynamics CRM Müşteri ilişkileri yönetimi

Akıllı görüşler, satış CRM’si ve kurumsal süreçler kullanarak edinme maliyetini azaltırken geliri artırın.

Odaklanın

Microsoft Dynamics CRM 365

Hızla değişen satış ortamlarında performansı en üst düzeye çıkarmak için dikkat dağıtıcı unsurları azaltın ve öncelik vereceğiniz yerleri bilin.

Daha hızlı kazanın

Microsoft Dynamics CRM

Satış yönetimi yazılımıyla daha akıllı çalışın, daha üretken olun ve işbirliği yapın.

Müşteri Görüşleri

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM Hakkında Bilgi Almak İçin

Ürünlerinizi ya da hizmetleriniz, daha akıllı bir şekilde pazarlamak, müşterilerinizle daha derin ve daha anlamlı temas kurmak, satış kanalınıza daha fazla potansiyel yönlendirmek ve yalnızca müşteri kitleniz için değil,  Dynamics CRM kullanıcılarınız için de uygulanabilir bir içgörüye olanak tanıyan güçlü analizler yürütebileceğiniz bir çözüm arıyorsanız; Dynamics CRM, sağlam, istikrarlı ve ölçeklenebilir bir çözüm sunmak için inşa edilmiş güçlü bir CRM çözümüdür.

Bizi Arayın

6 gen telefon

Ürünlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi +90 216 455 67 67 hemen ARAYIN

Bize canlı destekten ulaşın

iletişim

Satış ve desteğini verdiğimiz ürünler hakkında detaylı bilgiye hemen erişin.

Bizimle iletişime geçin

6 gen mail adresi

Müşteri temsilcilerimiz bilgi istediğiniz konularda sizinle iletişime geçsin.

Bizi Facebook, Twitter ve Linkedin sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.