fbpx

Power BI

Microsoft Power BI, en önemli iş bilgilerinizi cihazınızdan izleme olanağı sağlar. Kullanımı kolay, tek bakışta görselleştirmeler hızlı bir genel bakış sağlar ancak çeşitli kaynaklardan tümleştirilmiş zengin verileri ayrıntılı olarak inceleyebilir ve tamamen etkileşimli panolarla şaşırtıcı yeni öngörüler keşfedebilirsiniz.

Özel panoları kolayca paylaşmanın yanı sıra kutucuklara not eklemek için dokunmatik özellikli ekrandan faydalanarak ekibinizin dikkatini etkileyici yeni öngörülere veya kilometre taşlarına çekin.  Zaman açısından kısıtlı sorunlar ne olacak? Ön ayarlı parametrelere göre anında iletme bildirimleriyle sizi tamamen güncel tutacak veri odaklı uyarılar ayarlayın. PowerBI ile en önemli iş sorularınıza anında yanıt alın ve verilerinizi canlandırın!

Power bi iş ortağı türkiye

Microsoft Power BI

Power BI İnteraktiftir

İşletme içerisindeki her seviye yönetici ve lider için karar verme aşamasında en önemli etkenlerden olan; müşteri bilgileri, satış istatistikleri, yönetimsel ve tedarikçi bilgileri gibi ulaşılması zaman alacak bilgiler artık kullanımı kolay ve interaktif arayüz ile bir tuş basımı mesafeye indirgenebilmektedir.

PowerBI İş Zekası Çözümleri Hakkında Bilgi Almak İçin

PowerBI Microsoft Dynamics AX, NAV, 365 ve CRM yazılımları ile entegre çalışan bir iş zekası ve raporlama yazılımıdır. PowerBI ürünüyle tanışmak ister misiniz?

Bizi Arayın

6 gen telefon

Ürünlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi +90 216 455 6767 hemen ARAYIN

Bize canlı destekten ulaşın

iletişim

Satış ve desteğini verdiğimiz ürünler hakkında detaylı bilgiye hemen erişin.

Bizimle iletişime geçin

6 gen mail adresi

Müşteri temsilcilerimiz bilgi istediğiniz konularda sizinle iletişime geçsin.