fbpx

Maliyetlerde % 50 kazanım nasıl sağlanır?

Firmaların mevcut e-ticaret sistemlerini ERP üzerinden yönetirken, ön yüz ile arka yüzün tüm operasyonel süreçlerini tek platform altında ve diğer çözümlere göre % 50 daha az maliyet ile yönetebilme imkanı sunmaktadır.

 

e-ticaret-cozumu-6gen-microsoft
Microsoft Dynamics ERP e-Ticaret Çözümü

E-Ticaret Yapı taşları

E-ticaret sistemi, arka yüzdeki lojistik şirketi, önyüzdeki Web sitesi ve ERP sisteminin sürekli ve anlık veri alışverişine dayanan yapıtaşları ile oluşturulmuştur.

  • Tedarikçi Yönetimi: Tedarikçileriniz ile çalışma şartlarınızı esnek şekilde yönetin.
  • Ürün Yönetimi: Tedarikçilerden gelen ürün verilerini hataya izin vermeden oluşturun. Doğru ürünü doğru
    zamanda müşterilere sunma imkanı verin
  • Lojistik Yönetimi: E-ticaretin dinamiklerine uygun lojistik süreçlerinizi ister outsource edin, isterseniz kendiniz yönetin.
  • İletişim: Güncel teknolojiler kullanarak eş zamanlı entegrasyon sağlayın.

ERP üzerinde E-Ticaret Yönetimi

ERP üzerinde yürütülen her süreç büyük ölçüde sunduğu otomasyon ile kullanıcı kolaylığı sağlarken, hızlı ve güvenilir yapısı ile işletme maliyetlerinden tasarruf imkanı sunmaktadır.

  • Finansal süreçler: Müşteri, tedarikçi, banka ve çevre birimleri ile tüm finansal süreçlerinizi hızlı ve güvenilir eşsiz otomasyon aracılığıyla her an izlenebilir kılın.
  • Analiz: İlişkisel hareket bütünlüğü ile tüm süreçlerinizin tek bir sistem üzerinden yönetilebilir olması ile kolay analiz edilebilir imkanlara sahip olun.
  • Müşteri memnuniyetinizi artırın: Kolay analiz edilebilir verileriniz ile müşterinizin kişisel özelliklerine uygun nitelikte fırsatlar ile birlikte olun
e-ticaret-6gen-microsoft-dynamics-ax-nav
e-ticaret-dynamics-ax

Kazanımlar

6GEN e-ticaret çözümünü kullanmakta olan müşterilerimiz hizmet ürettikleri müşterilerine, hızlı, güvenilir, personel ve işletim maliyetlerinden tasarruf ederek hizmet vermektedir.

– Hotiç
– 1V1Y.COM
– Unnado.com
– Shopping TV
– İşmont
– Studio Moderna
– Platform Güvenlik

e-Ticaret sektörü çözümümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle, iletişime geçebilirsiniz