fbpx

Microsoft Dynamics ERP

Microsoft Dynamics ERP çözümleri, Power BI, Office 365, Microsoft Azure ve Cortana Intelligence’daki yeteneklerin tümünden yararlanmak için oluşturulmuş  küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiştir. Microsoft Dynamics çözümlerini, dilerseniz bulut üzerinden online olarak kullanabilir, dilerseniz şirketinizdeki sunucularınızda barındırabilirsiniz.

Microsoft Dynamics ERP ile Müşteri ilişkilerini güçlendirin

Dynamics ERP ile oldukça kişisel müşteri deneyimleri oluşturarak, teklifleriniz için artan talepler üreterek ve iş ortağı fırsatlarından yararlanarak pazarlama çalışmalarınızı üst düzeye çıkarın.

Microsoft Dynamics ERP
Microsoft Dynamics AX ERP

Microsoft Dynamics AX (Axapta), temel ERP ve sektöre özgü özellikler sunarak daha fazla iş değerini daha hızlı elde etmenizi sağlar.

detaylı bilgi için…

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM ilk bağlantıdan itibaren satış ve satış sonrasına dek müşterilerin tam bir görüntüsünü yaratmak için; işletmelerin

detaylı bilgi için…

Microsoft Dynamics NAV

Büyüyen kurumunuz için doğru ERP çözümüyle hızlıca işe koyulun. Mükemmel Microsoft Dynamics NAV çözümünü sektörünüze özgü hale

detaylı bilgi için…

Microsoft Dynamics 365

Değişen pazar koşullarına uyum sağlamak ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için kurumunuzun her bölümünü büyütün,

detaylı bilgi için…

Microsoft Dynamics ERP

En iyi müşterilerinizi tanımlayın ve çoğaltın

Bir müşterinin harika olmasının nedenlerini yakından inceleyin ve müşteri tabanınıza bu kişilerden daha fazla eklemeyi öğrenin.

microsoft dynamics erp çözümleri

İlişki geliştirmeyle pazarlama

En çok değer verdiğiniz müşterilerle uzun vadeli, sürdürülebilir ve karlı ilişkiler kurmayı öğrenin.

Microsoft Dynamics ERP çözümleri

Stratejiniz işe yarıyor mu?

Dijital pazarlama çalışmalarınızın verimli olduğunu doğrulamak için kullanabileceğiniz beş yöntemi öğrenin.

microsoft dynamics erp

Talep oluşturma eğilimleri

Önde gelen pazarlamacıların hedefe yönelik stratejiler, taktikler ve araçlarla pazarlama taleplerine nasıl yanıt verdiğini öğrenin.

Müşteri deneyimi ile fark yaratın

Sınıfının en iyisi müşteri deneyimi oluşturmak için müşteri davranışını ayrıntılı bir şekilde anlamak gerekir. Doğru çözüm, Microsoft Dynamics ERP

Müşteri sadakatini en üst düzeye çıkarın

Hedef kitleye ilişkin bilgilerinizi müşterileri çekmek, elinizde tutmak ve onlarla kalıcı ilişkiler kurmak için kullanın.

Pazarlama çalışmalarınızı hızlandırmaya hazır mısınız?

Pazarlamada temel unsurlarınız hazır olduğunda markanızı hayata geçiren içeriğe odaklanabilir ve ardından bu içeriği müşterilerinize sunmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

Bizi Facebook, Twitter ve Linkedin sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.