fbpx

LS Retail; Moda ve yiyecek içecek sektörü için geliştirilmiş iş uygulamaları,  Microsoft Dynamics teknolojisi üzerinde kurulmuş uçtan uca çözümler sunar.

20 yılı aşkın bir süreden bu güne LS Retail; Moda, restoran sahipleri ve yiyecek içecek hizmeti operatörlerinin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Perakende, yiyecek ve içecek hizmeti sektöründeki engin tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde, moda, elektronik, mobilya, duty-free, restoran, kafe, bar, market v.b gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların karmaşık iş ihtiyaçlarını yönetmek için ölçeklenebilir çözümler sunabilmektedir.

LS Retail

Müşteri memnuniyeti

Müşterilerinizi elde tutmak için sadakat programları sunun ve misafirlerinize yeniden geri gelmeleri için iyi bir neden sunun.

Müşterilerinizi mutlu edin 

LS Nav Perakende çözümü ile, müşteriyi elde tutmayı, müşterilerinizin alışkanları ve tercihleri hakkında paha biçilmez bilgi sağlayan mobil müşteri memnuniyeti programı sunabileceksiniz.

Müşterileriniz “Müşteri Memnuniyet Programına” katıldıklarında, her alışverişlerinde üye puanı kazanabileceklerdir. Müşterileriniz daha sonra kazandıkları üye puanlarını ödeme şekli olarak, indirim ve/veya onlara sunduğunuz özel tekliflerde kullanabileceklerdir.

Kişiselleştirilmiş pazarlama

Müşteri Memnuniyet Programı ile topladığınız veriler, pazarlama kampanyalarınızı farklı şekilde geliştirmek için kullanılabileceksiniz. En sadık müşterilerinizin alışkanlıkları ve zevkleri hakkında bilgi toplarken ve bu bilgiler ile onlara öneriler sunmak için kullanın. Alışkanlıkları ve ilgi alanlarına göre müşterilerinizi segmentlere ayırın, ilgilerine uygun kampanyalar gönderin, beğeneceklerini bildiğiniz öneri teklifler ve indirimler sunun.

LS Nav Perakende hakkında daha fazla bilgi…

Mağaza içi yönetim

Kilit performans göstergelerinizi (KPI) takip edin, stoğunuzu yönetin, sezona hazırlanan, satın alma planınızı yapın ve mağazalara ürünleri dağıtımını yapın.

– Hepsi genel merkezinizden.

Mobil cihazlarda basitleştirilmiş stok işlemleri

Arka ofiste veya mobil cihazlarla tüm stok işlemlerinizi yönetin. Çalışanlarınızın kabul, seçme, stok sayımı, stok değişiklikleri ve etiket yazdırma işlemleriniz, siparişleriniz dahil gerekli tüm stok işlemlerini mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmesini sağlayın.

Raf üzerin veya ürün etiketlerinizi yönetin

LS Nav, kağıt ve elektronik etiketlerde işlemler yapabilen sofistike bir raf etiketi yönetimine sahiptir. Sistem, fiyatlandırma ve stok bilgileri için ürün etiketlerini de ihtiyaç duyduğunuz bilgiler ile basabilmektedir.

Mağaza kampanya yönetimi

LS NAV’da özel kampanyaları kolaylıkla oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Sistem, kampanyalarla sağlanan tüm satışları kontrol altında tutarak yöneticilerin her kampanyanın ilerleyişini ve kazançlarını analiz edebilmenizi basitleştirmiştir.

LS Nav Mağazacılık hakkında daha fazla bilgi…

Microsoft Dyanmics NAV LS Retail

LS Nav: Ölçeklenebilir ve verimli

Müşterilerinizi basit bir şekilde memnun etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunarken, restoran yönetim ve çalışanlarınızı yetkilendirin. İster şık bir “à la carte” restoran, yoğun bir “cafe zinciri“, isterse “fast food” veya “kafeterya” işletmesine sahip olun, LS Nav Konuk Ağırlama sizin için bir çözümdür.

Moda Mağazaları ve Konuk Ağırlama Restoranlar için
Ayrıca bir mağazaya mı sahipsiniz? Yine LS Nav Konuk Ağırlama ideal çözümdür. Sistem, Moda Mağaza ve Konuk ağırlama Restoran İşletmenizi tek bir sistem çatısı altında hızlı ve verimli bir şekilde yönetmenize onamak sağlamak için özel olarak tasarlandı.

LS Nav: Entegre ve yönetilebilir

Genel Merkezden Her Bir Mağazaya
Microsoft Dynamics NAV tabanlı LS Nav entegre bir çözüm sistemdir; bu sayede POS, Arka ofis ve Genel merkez tamamı aynı uygulamayı kullanmaktadır. Bu, POS’tan defteri kebire kadar işlemlerin uçtan uca takip edilmesini sağlar ve işletme üzerindeki kontrolünüzü maksimize eder.

Olağanüstü Müşteri Hizmetleri Ve Toplam Kontrol
Müşterilerinize daha hızlı ve kusursuz hizmet sunun: LS Nav Konuk Ağırlama ile, müşterilerinizin siparişleri POS’tan doğrudan mutfağa gönderilir ve hata riski ortadan kaldırır. Çözümün tam entegrasyonu sayesinde, yönetim tüm faaliyetler üzerinde net bir genel bakışa ve kontrolünü sağlayın.

Microsoft Dyanmics NAV LS Retail

İşletmenize Değer Katın

LS Retail ile işletmenize değer katın

20 yılı aşkın süreden bu güne, LS Retail “Moda Mağazaları“, Restoranlar ve “Diğer Yemek” işletmecilerine kolay, basit ve hızlı bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlamalarına yardımcı olan bütünleşik çözümler sunmaktadır.

İşinize Odaklanın

LS Retail ile işinize odaklanın

Günümüz Dünyasında müşteri talepleri hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde değişmektedir. Buna ayak uydurabilmek için işletmelerin sürekli olarak geliştirilen ve modernize edilen bir sisteme sahip olmaları gerekmektedir.

Verileriniz Emin Ellerde

LS Retail ile verileriniz emin ellerde

Veri Güvenliği, “Moda perakende“si ve “Konuk ağırlama” sektörlerinin en önemli sorunlarından birisidir: İşletme ve şubelerinizin kritik öneme sahip tüm verilerini güvenli bir şekilde depolayarak yönetecek güvenilir bir yönetim altyapı sistemini sizlere sunar.

Müşteri Görüşleri

LS Retail Mobil POS

LS Retail for Dynamics NAV Hakkında Bilgi Almak İçin

LS Retail, LS NAV çözümleri ve sertifikalı LS NAV hakkında daha fazla bilgi için, bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Bizi Arayın

6 gen telefon

Ürünlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi +90 216 455 67 67 hemen ARAYIN

Bize canlı destekten ulaşın

iletişim

Satış ve desteğini verdiğimiz ürünler hakkında detaylı bilgiye hemen erişin.

Bizimle iletişime geçin

6 gen mail adresi

Müşteri temsilcilerimiz bilgi istediğiniz konularda sizinle iletişime geçsin.

Bizi Facebook, Twitter ve Linkedin sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.