fbpx

ERP, CRM Danışmanlık

Hizmetler söz konusu olduğunda bilgi teknolojileri projelerini zamanında ve bütçeye uygun olarak başarıyla hayata geçirmede birinci sınıf bir proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti alınması son derece önemlidir. Sürekli değişen iş dünyası hedeflerine ulaşmada doğru yazılımın tespiti kadar, doğru danışman seçimi de önemlidir. Sizin için en uygun danışmanı görevlendirmek bizim öncelikli görevimizdir.

dynamcis crm
microsoft dynamics ax ve nav add on

Dynamics Özel Çözümlerimiz (Add on)

6 Gen Global, ülke koşulları gereği ihtiyaç duyulan özel süreçleri ile şirketinizin özel süreçlerini yönetmek için, Microsoft Dynamics ürünleri üzerinde yapılan özel çözümleri başarıyla yapacak danışman ve geliştirmen kadrosuna sahiptir. Bu yetkinliğini, başarıyla tamamlamış olduğu projelerle kanıtlamıştır.

ERP Projelerinde Kontrolörlük

Proje ekibinin tecrübeli olması, sadece IT değil tüm projeler için kurtarıcı olabilecek bir detaydır. 6 Gen Global karşılıklı yanlış anlaşılmalar nedeniyle projelerin uzamasını, tehlikeye girmesini, boşa yatırım yapılmasını veya boşa zaman harcanmasını önlemek için size uzman olduğu alanlarda Proje Kontrolörlüğü hizmeti sunuyor.

erp-projelerinde-kontrolor
erp crm proje yonetimi

ERP, CRM Proje Yönetimi

Proje Yönetimi, performans, maliyet ve zaman hedeflerine ulaşabilmek için eldeki kaynakları en verimli şekilde programlama ve proje aktivitelerini kontrol etme sürecidir. Bu üç amaca, kaynakların verimli ve etkili kullanımıyla ulaşılabilir. Her projede yer alan tanımlama, planlama, uygulama ve kontrol süreçlerine ilişkin aktiviteler Dynamics ERP proje yönetiminin bir parçasıdır.

Referanslarımız