Biraz fazla... Değil mi?
6 GEN Dynamics NAV ve AX için
E-Fatura uygulamalarını tamamladı.
Kağıt Defter?... E-Defter?
6 GEN Dynamics NAV ve AX için
E-Defter uygulaması uyumluluk onayını aldı.
Doğayı düşünün...  
6 GEN Dynamics NAV ve AX için
E-Arşiv uygulamalarını tamamladı.
Telefon,Faks?..Elektronik?.  
Mutabakat için harcanan zamanı unutun.
170.000 firma,7.000.000 kullanıcı.  
Kârı artırmak...  
Maliyetlerinizi etkin şekilde kontrol edin..
Microsoft Dynamics ERP ile büyük resmi görmeye başladık.
Maliyetlerin görülmesi ve doğru yönetilebilmesi ile kâr marjını iki kat arttırdık, ciromuzu arttırırken ciroyu çevirmek için taşınan envanter tutarını yarıya indirdik. Doğru bilgiye anında ulaşımın sağlanması ve yönetim gücü ile kredi ihtiyacını düşürdük, saha satış ve bayi kanalı mobil ve web tabanlı çözümlerle operasyonunu daha verimli hale getirdik.

Serhan ALPAGUT
AYVAZ İcra Kurulu Başkanı

 

Dynamics NAV sayesinde, şirketimizin gerçek işleyişini izler duruma geldik

Emrullah ERUSLU
ERYAP Yönetim Kurulu Başkanı

 

“Microsoft Dynamics NAV uygulamasıyla mağazalarımız bireysellikten çıkıp, daha kurumsal bir yapı içerisinde stoklar ve üretimden gelecek ürünler ile ilgili sorularının cevaplarını buluyorlar. Böylece minimum seviyede stokla maksimum seviyede faydayı sağlayabiliyorsunuz.

Engin KAYA
İşmont Mali İşler Müdürü

 

Her an kontrol
Seyahat halindeyken, binlerce kilometre uzaktan sisteme bağlanıp, “bugün kime ne satmışız?” diye sistemi sorguladım. Baktım satışlar iyi, huzurlu bir şekilde ziyaretimlerimi tamamladım.

Emre Tavman
Dinamik Motor Genel Müdürü

 

Microsoft Dynamics NAV’ın esnek yapısı, üstün teknolojisi, kolay yazılım geliştirme ortamı ve kolay kullanımı ile tüm iş süreçlerimizi tek bir platforma taşıdık ve her satış kanalına giden ve bu kanallardan gelen bilgiyi tek bir ekrandan yönetir hale geldik.

Günay Halıcıoğlu
Shopping TV CTO

 

Müşteri hizmet kalitesinde artış sağladık.
Müşteriden bir telefon geldiğinde ofiste kim olursa olsun cevap verebiliyoruz. Müşteri temsilcisini, depoyu ya da sevkiyattaki arkadaşları aramadan cevap verebiliyor olmak çok hoşuma gidiyor. Yıllardır özendiğim bankacılık sistemlerini şirketimizde uygulamaya almış olmaktan gurur duyuyorum.

Kerim KOÇ
Merkez Motor Genel Müdürü